Sobota 04/07/2020

APEL:

To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym. Wkrótce wszyscy uczniowie otrzymają świadectwa ukończenia klasy a na stronie szkoły opublikujemy podsumowanie całego roku szkolnego.
Powoli rozpoczynamy zapisy rodzeństwa na przyszły rok szkolny. Nadal nie mamy konkretnych informacji jak i czy w ogóle będzie wyglądała nauka w przyszłym roku szkolnym. Dlatego też zapisy (na początku rodzeństwa) będą prowadzone elektronicznie. O wszystkim zostaną państwo poinformowani SMS, w którym będzie znajdować się dokładna instrukcja.
Jednocześnie przypominam o skompletowaniu podręczników wg instrukcji z poprzednich apeli. Proszę to przygotować w trakcie wakacji, tak aby po ogłoszeniu zwrotu podręczników w nowym roku szkolnym, można było sprawnie przeprowadzić tę operację.

Historia aktualizacji:
04/07/2020 – 09:00

– nowa wpis
04/07/2020 – 10:37
– dodano: przedszkole, 5A, 5B, I gim, I lic, Angielski dla dorosłych
06/07/2020 – 10:37
– dodano: przedszkole, 6A
08/07/2020 – 10:52
– dodano: przedszkole filmy z youtuba

Religia – młodsze klasy

Klasa 2A

Klasa 2B

Klasa 3A

Klasa 3B

Klasa 4A

Lekcja 34

Temat: Pisownia wyrazów z „ch”.

Drodzy Uczniowie!

Dobiega końca kolejny rok wytężonej nauki i pracy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Był to czas wyjątkowy pod wieloma względami.

Życzę Wam, by okres wakacyjny przebiegał w formie radosnego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku oraz umożliwił nabranie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym.

Szanowni Rodzice!

Serdecznie dziękuję za wsparcie i zrozumienie w tym trudnym dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów czasie. Doceniam Wasz udział w procesie nauczania online. Było to duże wyzwanie logistyczne pogodzenia obowiązków zawodowych oraz domowych. To nasza wspólna zapisana karta w historii Polskiej Szkoły.

W ćwiczeniu: str. 147 – 150

Nasze ćwiczenie kończy się testem sprawdzającym (str. 152 – 157). Spróbuj w wolnym, wakacyjnym czasie wykonać zadania, aby utwierdzić się w przekonaniu, że dobrze opanowałaś/ -eś materiał czwartej klasy.

Dostępny klasowy email: [email protected]

Wspaniałego wakacyjnego wypoczynku! ☀️??⛵?

Klasa 4A – geografia

Klasa 4B

Klasa 4B – Geografia

Klasa 5A

Klasa 5A – Geografia

Klasa 5A – Historia

Klasa 5B

Klasa 5B – Geografia

Klasa 5B – Historia

Klasa 6A

Klasa 6A – Geografia

Klasa 6A – Historia

Klasa 6B

Klasa 6B – Geografia

Klasa 6B – Historia

I Gimnazjum

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów na video-lekcję o godzinie 10.00 (potrwa około 45-60 miniut). Ostatnia szansa, żeby zobaczyć się w tym roku szkolnym ?

Mail zawierający szczegóły został wysłany w piątek rano. Jeśli ktoś go nie otrzymał, proszę o kontakt: [email protected] lub [email protected]

I Gimnazjum – Geografia

I Gimnazjum – Historia

II Gimnazjum

II Gimnazjum – Geografia

II GImnazjum- Historia

III Gimnazjum

III Gimnazjum – Geografia

III Gimnazjum – Historia

IV Gimnazjum

IV Gimnazjum – Geografia

IV Gimnazjum – Historia

I Liceum

I Liceum – Historia

Język angielski dla dorosłych – klasa p. Rimington

Przeczytaj tekst 1 (dialog) i wybierz poprawną odpowiedź.

Przeczytaj tekst 2 i napisz swoje pytania. (zadanie trudniejsze)