Zakończenie roku szkolnego 2019/2020!

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły!

To był bardzo nietypowy rok szkolny, pierwszy tego typu w 70-letniej historii naszej szkoły, jak i nietypowe zakończenie roku szkolnego, ponieważ nie możemy się spotkać osobiście. W związku z tym dziś w sposób zdalny pragnę zakończyć Jubileuszowy rok szkolny 2019 – 2020.

W tym roku pracując razem, nauczyciele i rodzice, wszyscy musieli stawić czoła wyzwaniom związanym z nauczaniem i uczeniem się w zupełnie nowy sposób. Jestem bardzo dumna z wysiłków, które wszyscy podjęliśmy, aby zapewnić naszym uczniom dostęp do szerokiego i zróżnicowanego programu nauczania. Dziękuję za trud w zdobywaniu nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie podczas zdalnego nauczania.

W czasie zamknięcia szkoły szkolenia kadry pedagogicznej były kontynuowane w trybie online. Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowanie pani Justynie Bielec za jej doskonałą pracę w organizowaniu i koordynowaniu szkoleń.

Jestem bardzo wdzięczna powiernikom, którzy niestrudzenie pracowali nad tym, aby szkoła funkcjonowała w „nowej normalności”, uczestnicząc w wirtualnych konferencjach i spędzając wiele godzin pracując nad sprawami szkolnymi. Ich wsparcie było niezwykle ważne. Pragnę wyrazić serdeczne podziękowania panu Sławomirowi Brędzie, który bezinteresownie pełnił funkcję skarbnika naszej szkoły przez wiele lat. Dziękuję także pani Agnieszce Prędce, która zgodziła się na objęcie stanowiska skarbnika od września.

Drodzy Absolwenci, dziś nastał dla Was czas rozstania. Przed Wami nowe wyzwania, nowe plany, nowe sukcesy. Żegnamy Was i życzymy wszystkiego najlepszego na dalszej drodze rozwoju kariery, realizacji życiowych planów i abyście zawsze byli godnymi ambasadorami naszej Ojczyzny.

Chociaż nie możemy być razem, to kadra pedagogiczna pragnie przekazać życzenia dla wszystkich uczniów i rodziców. Tutaj składam serdeczne podziękowania dla pani Marii Adamskiej, która złożyła w całość prezentację na zakończenie roku.

Życzę, aby wakacje były słoneczne i pełne niezapomnianych wrażeń. Odpoczywajcie bezpiecznie oraz nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy w kolejm roku szkolnym.

Z poważaniem
Danuta Antonik
kierownik szkoły