Aktualizacja wiadomości odnośnie zapisów na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice/Szanowni Państwo !

Aktualnie nie przyjmujemy nowych zapisów na rok 2020/2021.
Nowe informacje dla osób, których dzieci NIE UCZĘSZCZAJĄ do naszej szkoły, będą publikowane na naszej stronie. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, ale są one spowodowane obecną sytuacją związaną z COVID-19.
Informujemy, że szkoła działa jako instytucja charytatywna i w okresie wakacyjnym administracja NIE PRACUJE i nie jesteśmy w stanie odpisywać na wszystkie e-maile z pytaniami, do których odpowiedzi są zamieszczone na naszej stronie i profilu Facebooka. Zachęcamy do korzystania z opcji „szukaj”, jest to najszybszy sposób otrzymania odpowiedzi na Państwa pytania.
Jednocześnie informujemy, że nadal prowadzimy komunikację ze wszystkimi osobami, których dzieci UCZĘSZCZAJĄ do naszej szkoły. W tym tygodniu wysłaliśmy bardzo ważny sms do wszystkich osób zarejestrowanych jako główny opiekun. Prosimy sprawdzić swoje telefony!

z poważaniem
Rada Powierników