Zdobyliśmy Złotą Nagrodę!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jako jedna z nielicznych szkół zdobyliśmy Złotą Nagrodę – Gold Quality Framework Award, przyznawaną najlepszym szkołom przez organizację zrzeszającą szkoły uzupełniające – National Resource Centre for Supplementary Education, następcę ContinYou (od której to organizacji otrzymaliśmy wcześniej Brązową Nagrodę – Bronze Award).

Rada Opiekuńcza pragnie gorąco podziękować swoim członkom – przewodniczącemu Janowi Rapaczowi i wice-przewodniczącemu Janowi Grzywińskiemu za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie dokumentacji oraz Janowi Czerskiemu, który reprezentuje naszą szkołę w MSSN – Manchester Supplementary Schools Network, a także pani Jan Bradburn, Education Development Officer z INA, Traveller & Supplementary Sch. Team, Directorate of Children and Commissioning Services w Manchester City Council, za pomoc i nadzór nad całym procesem, również w trakcie spotkania oceniającego wnioski.

Zdjęcia z ww. spotkania można obejrzeć na facebook’u NRCSE.