Pożegnanie Pani Kierownik Barbary Goodwin

Z ogromnym żalem pożegnaliśmy wczoraj długoletnią Panią Kierownik naszej szkoły, która ze względów zdrowotnych musiała zrezygnować z pełnionej od 2002 r. funkcji. Wcześniej od 1999 r. pełniła funkcję wice-kierownika, a jako nauczycielka pracowała woluntarnie od 1987 r.
Znalazła wczoraj czas i siły dla swojej ukochanej szkoły, przybywając na uroczystość zakończenia roku szkolnego. Słowa pożegnania więzły w ściśniętych wzruszeniem gardłach, a w oczach wielu osób pojawiły się łzy.
Pani Kierownik, naszej Pani Basi, życzymy jak najwięcej zdrowia i najlepszego samopoczucia oraz  pogody ducha. Składamy gorące podziękowania za tyle lat poświęceń, pracy, czasu, wysiłku i serca, włożonych w prowadzenie szkoły. Zapraszamy do oglądania jej – zatrzymanej w czasie i zawsze uśmiechniętej – na zdjęciach w naszej galerii.
Wczorajszą decyzją Rady Opiekuńczej szkoły, p. Barbarze Goodwin przyznano zaszczytny tytuł Honorowego Członka Rady Opiekuńczej.

Na stanowisko Kierownika Szkoły powołano p. Danutę Antonik.