Praca

Poszukujemy:
nauczycieli i asystentów.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected]

Szczegóły poniżej.

Ogłoszenie o pracę dla woźnego

Polska Szkoła Sobotnia im św Stanisława Kostki w Manchesterze, odnosząca sukcesy szkoła uzupełniająca założona w 1949 roku przez polskich weteranów, poszukuje woźnego/asystenta generalnego do pracy w ramach zespołu w wyznaczone soboty w swojej siedzibie St Paul’s High School, Firbank Road, Wythenshawe, Manchester, M23 2YS.

Wybrany kandydat będzie biegle posługiwał się językiem polskim, będzie sprawny i zdrowy oraz chętny do pracy w zespole.

Począwszy od godziny 08:00, rola będzie polegała na pomocy w ustawieniu sprzętu do sobotnich operacji szkoły, pomocy w ochronie i monitorowaniu pomieszczeń, pomocy w nadzorowaniu uczniów w okresach przerw, przeprowadzaniu sprzątania pomieszczeń, sprzątaniu sprzętu po zakończeniu lekcji i ogólnej dostępności do wykonywania wszelkich innych zadań zgodnie z życzeniem kierownictwa i personelu szkoły.

Wybrany kandydat będzie musiał przejść pozytywną kontrolę niekaralności, tzn po angielsku ‘Disclosure & Barring Service’ (DBS) przed rozpoczęciem pracy i zostanie to zorganizowane przez szkołę. Kandydat będzie również zobowiązany do wzięcia udziału i zaliczenia kursu ochrony dzieci, tzn po angielsku ‘Child Safeguarding’ – bezpłatne kursy są dostępne online.

Normalne godziny pracy to od 08:00 do 13:30 a stawka wynagrodzenia wyniesie 12,00 GBP za godzinę, płatna z dołu nie później niż w pierwszą sobotę szkolną następnego miesiąca, w którym praca została wykonana.

Prawo do płatnego urlopu będzie wynosić proporcjonalnie 5,6 tygodnia, proporcjonalnie do tego, ile pracownik pracuje.

Szkoła sprawdzi kandydata oryginalne dokumenty tożsamości i przeprowadzi weryfikację, czy kandydat ma prawo do pracy w Wielkiej Brytanii.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego oraz w tym dane kontaktowe dwóch osób, z którymi szkoła może się skontaktować w celu uzyskania referencji, na adres email: [email protected]

aktualizacja 17/05/2024