Zakończenie roku szkolnego 2012/13

W upalną sobotę 14 lipca zebraliśmy się na Mszy św. o 10.00, która rozpoczęła uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po mszy p.o. Kierownika szkoły, p. Danuta Antonik przywitała dostojnych gości honorowych, z Małżonką Konsula Generalnego RP w Manchesterze na czele, a następnie po krótkiej części artystycznej odbyło się rozdanie świadectw i nagród dla najlepszych uczniów i nauczycieli, a także wolontariuszy – przyjaciół szkoły.
Bardzo smutnym, ale niezwykle wzruszającym elementem uroczystości było pożegnanie długoletniej Kierownik Szkoły, p. Barbary Goodwin, która pomimo wyczerpującego leczenia, znalazła czas i siłę, aby być z nami w tak ważnym dniu.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.