Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 16 września 2023.

Szanowni Państwo i drodzy uczniowie.

Wakacje dobiegają końca. Mam nadzieję, że uczniowie dobrze spędzili wakacje, są wypoczęci i gotowi stawić czoła wyzwaniom, które czekają ich w nowym roku szkolnym. Ten rok będzie wyjątkowy, ponieważ w 2024 roku będziemy obchodzić Jubileusz 75-lecia naszej szkoły.

W sobotę 9 września zapraszamy nowych uczniów wraz z Rodzicami na ważne spotkanie, podczas którego przekażemy Państwu informacje o naszej szkole.

Z parkingu zostaniecie Państwo skierowani na tyły szkoły, gdzie przez wejście dla uczniów dostaniecie się do auli szkolnej, gdzie odbędzie się spotkanie.

Rozpocznie się ono punktualnie o godzinie 11:15. Po zakończeniu będzie okazja zwiedzić szkołę i zadać pytania odnośnie jej funkcjonowania, edukacji dzieci czy organizacji zajęć. Do 2 września postaramy się o tym poinformować wszystkich zainteresowanych, drogą emailową.

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2023-2024 odbędzie się w sobotę 16 września. O godz. 8:40, po krótkim przemówieniu Dyrektora uczniowie wejdą do budynku szkolnego wyznaczonymi drzwiami. Jak w każdą sobotę pomiędzy zajęciami odbędzie się przerwa, więc dzieci powinny przynieść drugie śniadanie.

Zajęcia zakończą się tak jak w zeszłym roku: przedszkole do klasy 3 o godzinie 12;35, a klasy 4 do II licealnej o 12:50.

Przypominam, jeśli Państwo upoważniają inną osobę do odbioru swoich dzieci, musicie wypełnić upoważnienie i złożyć w recepcji na ręce pani Magdy. Formularze upoważnień będą dostępne w recepcji lub na stronie szkolnej.

Z wyrazami szacunku

Danuta Anna Antonik

Dyrektor