Komunikat po zakończeniu roku szkolnego

Szanowni Państwo
Po roku wytężonej pracy w naszej nowej siedzibie, nadszedł długo oczekiwany, piękny okres wakacji. Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować Rodzicom, którzy wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą.
Na przyszły roku szkolny brakuje nam kilku asystentów do pomocy w szkole. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany pomocą w szkole w charakterze asystenta, proszę o złożeniem podania w formie CV i danych kontaktowych dwóch osób, które będą mogły wystawić referencje. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres dyrektora szkoły [email protected].

Nadal trwają zapisy do szkoły, więc prosimy o cierpliwość z uwagi na okres urlopowy. Wszystkie aplikacje zostaną przetworzone do końca sierpnia. Prosimy o sprawdzanie skrzynek pocztowych, gdyż do niektórych rodziców wysłaliśmy ważne emaile i nie dostaliśmy odpowiedzi.


Życzymy Państwu spokojnych i wolnych od trosk wakacji, dużo wytrwałości i satysfakcji z wychowywania oraz wiele radości z sukcesów Waszych dzieci.
Z poważaniem
Rada Powierników