Zakończenie roku szkolnego 8 lipca

Szanowni państwo,

Mając na względzie przepisy safeguarding i w oparciu o komentarze z poprzednich lat, Rada Powierników wraz z Dyrektorem szkoły, postanowiła zmienić organizację zakończenia roku szkolnego.

Części oficjalne dla całej szkoły, odbędą się tylko z udziałem uczniów i pracowników szkoły.

Poniżej szczegółowy plan zakończenia roku szkolnego który odbędzie się 8 lipca 2023r.

  • Rozpoczęcie dnia jak zwykle w soboty – drzwi otwarte od 08:40.
  • Rodzice zostawiają swoje dzieci i mogą udać się na stołówkę lub opuścić teren szkoły.
  • Ok godz. 10.20 rodzice, zostaną wpuszczeni do szkoły i pokierowani do odpowiednich klas, w których odbędzie się rozdanie świadectw i inne krótkie wydarzenia (w gestii wychowawcy szkoły)
  • Po odebraniu świadectwa rodzice wraz z dziećmi opuszczają szkołę
  • Uwaga! rodzice z więcej niż jednym dzieckiem w szkole, muszą odebrać wszystkie dzieci z odpowiednich klas. Wszystkie dzieci należy odebrać do godz. 11.30 chyba, że w danej klasie nadal będzie trwało rozdawanie świadectw. Starsi uczniowie (od 1 gimnazjum) mogą opuścić szkołę tuż po rozdaniu świadectw, więc wszyscy rodzice muszą być przygotowaniu na to że ich dziecko może opuścić szkołę tuż po godzinie 10.30

    Z poważaniem Rada Powierników i Dyrketor szkoły

    PS. Nadal prowadzimy zapisy dzieci na rok szkolny 2023/2024. Prosimy o cierpliwość, część informacji np. o przydziale do konkretnej klasy może zostać wysłana dopiero lub ponownie po zakończeniu wakacji (czyli pod koniec sierpnia lub na początku września).