Rozpoczęcie roku szkolnego sobota 16 września 2023r.

Szanowni Państwo!

Z powodu nieznanego błędu w algorytmach Googla, większość (o ile nie wszystkie) emaile wysyłane z naszej szkoły do użytkowników Gmaila są blokowane!

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, ale niestety leży on po stronie Google.

Dla Państwa wygody publikujemy treść email wysłanego wcześniej do wszystkich rodziców:

Szanowni Państwo,

Już w sobotę 16/09/2023 zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego.

Na początek na placu pod zadaszeniem rodzice czekają wraz z dziećmi. Rozpoczynamy jak w każdą sobotę o godz. 8:40.

Pani Dyrektor wygłosi krótki komunikat, po którym rodzice wraz z dziećmi udadzą się do klas. Osoby, które nie mają pewności do których klas zostały zapisane ich dzieci, otrzymają pomoc w administracji.

W klasach nauczyciele omówią regulamin szkoły (w tym przypomnienie o zakazie używania urządzeń elektronicznych) i będą mieli państwo okazję zapoznać się miejscem nauki swoich dzieci.

Nowi rodzice, mogą później udać się do administracji, gdzie postaramy się odpowiedzieć na państwa pytania.

Uwaga odnośnie do płatności za szkołę. Na tej stronie znajduje się instrukcja Skrócony poradnik School Money (eduspot)- Płatności za szkołę. – Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Manchesterze (polskaszkolamanchester.org). Jak dotąd wszystkie reklamacje dotyczyły kwestii wpisywania złego imienia. Zdajemy sobie sprawę, że jest to nieintuicyjne (system pyta o imię dziecka) dlatego też odsyłamy wszystkich do instrukcji, gdzie zaznaczyliśmy, aby wpisywać imię pierwszego opiekuna. W administracji będziemy udzielać pomocy, również w sprawie płatności.

Serdecznie zapraszamy!