Skrócony poradnik School Money (eduspot)- Płatności za szkołę.

Drodzy Rodzice,

Nadal polecamy korzystanie z aplikacji Teachers2Parents, która jest dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Do zalogowania wystarczy podanie numeru telefonu pierwszego opiekuna (zgodnie z formularzem zgłoszeniowym). Dla osób preferujących tradycyjną stronę internetową, szczegóły poniżej.

Strona School Mooney przeszła lifting, spowodowany zmianą właściciela. Docelowy system płatności nie uległ zmianie, jednak główna strona wraz z przyciskami logowania wygląda trochę inaczej.

Dotychczasowy adres strony https://www.schoolmoney.co.uk przekierowywuje na stronę https://eduspot.co.uk/ i ta strona wygląda jak poniżej.

Klikamy w górnym prawym rogu na „Sign in” i na kolejnym ekranie logujemy się korzystając z danych z emaila i sms. Instrukcja poniżej. 

PAMIĘTAMY – W MIEJSCU GDZIE SYSTEM PYTA O IMIĘ DZIECKA (NA DOLE) WPISUJEMY IMIĘ PIERWSZEGO RODZICA/OPIEKUNA ZGODNIE Z DANYMI PODANYMI W FORMULARZU REJESTRACYJNYM (dla ułatwienia jest to email, na który dostajecie państwo korespondencję ze szkoły).