Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w sobotę 16 lipca w hali sportowej. Przyjazd między 9:30 a 9:55.

Wejście przez drzwi w przeszklonym korytarzu z boku głównego budynku.  Przewidziane zakończenie przed 12:00.

W tym dniu odbędzie się również kiermasz używanych książek (od 8.30), z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc Weronice (jest to kolejna z rzędu akcja wspierająca leczenie córki jednej z naszych byłych nauczycielek).

Przypominamy o trwających zapisach do szkoły na rok szkolny 2022/2023, które będą się odbywać w nowej placówce w st. Paul RC High School w Wythenshawe. Więcej szczegółów o nowej szkole podamy na początku września. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinie i znajomym. Z powodu dużego zainteresowania w młodszych klasach otworzone zostały listy rezerwowe i Rada Powierników rozpatruje możliwość otworzenia dodatkowych klas równorzędnych. O wszelkich zmianach czy zatwierdzeniach będziemy na bieżąco informować.

W imieniu Rady Powierników
Tomasz Kasiński