Pomagamy Weronice – specjalna akcja charytatywna

❣Pomagamy Weronice❣

KPH Manchester wraz z Radą Rodziców Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Św. Stanisława Kostki w Manchesterze

Zaprasza na kiermasz ciast i domowego chleba.

W najbliższą Sobotę będziemy na parkingu szkoły (LORETO HIGH SCHOOL CHORLTON ) od 8.30 do zakończenia zajęć.
Zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie niespełna dwuletniej Weroniki Żyrek z naszej polskiej parafii.

Weronika choruje na SMA (Rdzeniowy zanik mięśni), a na rozpoczęcie leczenia zostały niecałe 4 miesiące. Całą historię Weroniki możecie poznać w linku do zbiórki na: https://www.siepomaga.pl/weronika-sma
Zachęcamy do podzielenia się Waszym sercem, czy to w postaci przysłowiowego grosza, czy też ciasta lub chleba, które można przynosić do nas w sobotę od godz. 8.15.
Adres szkoły:
LORETO HIGH SCHOOL CHORLTON
Nell Lane Chorlton-cum-Hardy, Manchester M21 7SW
Przepraszamy, że tak późno o tym informujemy, ale jest to sytuacja niespodziewana i bardzo pilna. Kontakt:
Marzena Machał-07495832311 Kasia Wieczorek-07735449973