Rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego – 17.09.2022

Szanowni Państwo i drodzy uczniowie

Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście spokojne i przyjemne wakacje i jesteście podekscytowani wznowieniem lekcji w nowej siedzibie St Paul’s Catholic High School.

Serdecznie dziękuję Powiernikom za ich  ciężką pracę w trakcie przygotowania całej dokumentacji na rozpoczęcie roku szkolnego w St Paul’s, także wszystkich, którzy pomogli przewieźć kontener i szafy z Loreto.

Zachęcam rodziców do przejrzenia ważnych informacji, które można znaleźć na naszej szkolnej stronie. Dla ułatwienia podaję link do ulotki tutaj.

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się w sobotę 17 września punktualnie o godzinie 10:00. Po zaparkowaniu samochodów wchodzimy na teren szkoły przez otwarte bramy i udajemy się na tyły budynku szkoły. Wyjątkowo wszyscy uczniowie udają się na podwórko! Tam uczniowie i rodzice ustawiają się w miejscach wyznaczonych dla każdej klasy od przedszkola do II licealnej. Na terenie parkingu i podwórka, dyżurni pomogą państwo w orientacji więc prosimy o dostosowanie się do ich poleceń.  Informujemy, że główny parking jest wspólny dla wszystkich osób korzystających ze szkoły więc mogą się po nim poruszać dzieci i dorośli spoza naszej szkoły. Prosimy o wzajemne poszanowanie i cierpliwość przy wjeździe i wyjeździe z parkingu. Zajęcia potrwają jak zazwyczaj i skończą sięprzzed godziną 13. Więcej szczegółów podczasu apelu.

Ze względu na nową siedzibę prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. W przypadku wystąpienia jakichś niedogodności proszę o zwrócenie się do pracownika szkoły. Dołożymy wszelkich starań aby przeniesienie do nowej placówki odbyło się najsprawniej jak to możliwe.

Poniżej znajdą państwo komunikat związany z płatnościami i przydatne informacje odnośnie nowej placówki.

Opłaty

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem i tabelą opłat, czesne za szkołę uiszcza się drogą elektroniczną (najprościej za pomocą aplikacji Teachers2Parents). Oplata za szkołę jest podzielona na 10 rat, każda płatna z góry do 15 każdego miesiąca. Płatności pojawią się na państwa kontach przed 15 września. Zaznaczamy, że tak jak w poprzednich latach pierwsza rata jest zawsze wyższa i inna dla większości rodziców, gdyż zawiera opłaty jednorazowe takie jak:

  1. depozyt za dyżury (zwrotny)
  2. depozyt za książki (zwrotny tylko dla klas egzaminacyjnych)
  3. opłata za materiały i przybory szkolne
  4. dodatkowe opłaty indywidualnie wg rodzin (zaległe czesne itp.)

W przyszłym tygodniu postaramy się zorganizować spotkanie online dla wszystkich rodziców na którym pokażemy jak obsługiwać aplikację SchoolMoney (Teachers2Parents).

Informacje pomocnicze

W linku poniżej znajdą państwo broszurę informacyjną na temat nowej placówki.

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Danuta Antonik – Dyrektor Szkoły
wraz z Radą Powierników