Aktualizacja: planowane rozpoczęcie roku szkolnego.

Szanowne Państwo i drodzy uczniowie 

Aktualizacja z dnia 13 października 

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że jeden z powierników złożył podanie o stanowisko woźnego. Otrzymaliśmy również informację o drugiej aplikacji. Rozmowy kwalifikacyjne odbyły się 13 października i trzymamy kciuki, aby któryś z kandydatów został przyjęty na to stanowisko. 

Przypominam, że będziemy również musieli zorganizować grupę rodziców-wolontariuszy, którzy po szkoleniu będą czyścić klasy w systemie rotacyjnym. Musimy jeszcze raz podkreślić, że jest to niezbędne, jeśli chcemy wznowić lekcje stacjonarne 6 listopada. 

Do dzisiaj nie otrzymaliśmy ani jednego e-maila od zainteresowanych rodziców. 

Z komentarzy jakie otrzymaliśmy od rodziców wynika, że jesteście Państwo sfrustrowani faktem rozpoczęcia lekcji w listopadzie. Rozumiemy to. Też pragniemy wrócić do szkoły jak najszybciej, ale nie będzie to możliwe, jeśli nie będziemy w stanie czyścić pomieszczeń szkoły, z których korzystamy. To jest wymóg szkoły Loreto, od której wynajmujemy lokal. 

 Po raz kolejny apelujemy do rodziców o wysłanie e-maila na adres szkola@polskaszkolamanchester.org  

Przypominamy, że każda rodzina jest zobowiązana do wykonania trzech dyżurów rocznie: jeden w każdym semestrze. To idealna okazja do spełnienia tego obowiązku. 

W związku z powyższym, optymistycznie patrzymy w przyszłość na dzień 6 listopada, w którym planujemy rozpoczęcie roku szkolnego w trybie stacjonarmym.

Z poważaniem 

Rada Powierników