Rozpoczęcie roku szkolnego 6 listopada 2021.

Szanowni Rodzice i drodzy uczniowie.

Loreto jest w trakcie zatrudniania woźnego, który będzie pracował w soboty w naszej szkole od godz. 8:00 do 13:30. Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego i pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 6 listopada. Tydzień przed rozpoczęciem roku podamy dokładny plan tego wydarzenia.

Wkrótce zaczniemy wysyłać do wszystkich rodzin informacje dotyczące płatności czesnego. Prosimy o sprawdzanie swoich skrzynek emailowych. Jak co roku płatności realizuje się za pomocą platformy EduSpot. Na telefonach z system Android i iOS jest dostępna aplikacja Teacher2Parents, która oprócz podglądu i możliwości płacenia czesnego, jest zarazem znakomitym narzędziem do bycia na bieżąco ze wszsystkimi informacjami wysyłanymi drogą SMS-owa.

Uprzejmie prosimy rodziców o wysłanie zgłoszenie na dyżur sprzątania pomieszczeń który należy wysłać do szkola@polskaszkolamanchester.org

Z poważaniem

Rada Powierników