Zwrot podręczników – szczególne sytuacje!

W nawiązaniu do kilku pytań informujemy:

AKTUALNIE NIE PRZYJMUJEMY PODRĘCZNIKÓW!
W związku z zaistniałą sytuacją nie mamy możliwości logistycznych do przeprowadzenia powyższej operacji. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Osoby, które teraz muszą wyjątkowo zwrócić podręczniki (np. powrót do Polski i rezygnacja ze szkoły), proszone są o kontakt e-mailowy an adres pani kierownik Danuty Antonik
danuta.antonik@polskaszkolamanchester.org.

NIE MOŻEMY ROZPATRYWAĆ ZWYKŁYCH ZAPYTAŃ O ZWROT KSIĄŻEK! Wszystkie normalne zwroty czesnego będą rozpatrywane zgodnie z poprzednim komunikatem. Prosimy czekać na dalsze instrukcje.
W celu usprawnienia przyszłego procesu zwrotu podręczników prosimy zapoznać się z poniższą instrukcją, która pozwoli skompletować wymagane książki (dotyczy to szczególnie osób, które teraz musza się skontaktować z panią kierownik).


1. Proszę czytelnie napisać imię, nazwisko i klasę ucznia na kartonie, torbie w którą są zapakowane książki.
2. Po zwrocie podręczników/lektur/książek zostaną one sprawdzone i skarbnik zapyta emailem (na adres pierwszego opiekuna) o dane konta bankowego do zwrotu czesnego. Może to potrwać do kilku tygodni – prosimy o cierpliwość.

Poniżej tabela, w której można sprawdzić czy i jakie książki podlegają zwrotowi.