Czesne- rok 2020/2021 zmiany!

Drodzy Rodzice,

Jak zapowiadaliśmy wcześniej (ankieta i indywidualne konsultacje) od nowego roku nastąpi podwyżka obowiązującego czesnego. Informujemy o tym z wyprzedzeniem aby umożliwić Wam podjęcie decyzji przed zapisami na nowy rok i transferami aktualnych uczniów do nowych klas.

Nowa tabela opłat znajduje się poniżej i jest również dostępna w zwyczajowym miejscu na naszej stronie internetowej. Jak Państwo zauważą w przypadku płatności jednorazowej, zniżka w przyszłym roku wynosi 20%.

Jednocześnie informujemy o dwóch ważnych sprawach:

  1. Wszyscy aktualni uczniowie są automatycznie przenoszeni do klasy wyżej co powoduje wygenerowanie nowego zobowiązania w kwestii czesnego. Zgodnie z regulaminem jeżeli Państwo nie chcecie aby Wasze dziecko/i dalej uczęszczało/li do naszej szkoły, musicie o tym poinformować administrację szkoły (telefonicznie, listownie lub poprzez email). Ten proces pozwoli Wam odzyskać wpłacony depozyt i zwolni miejsce w klasie.
  2. Z powody aktualnej sytuacji wciąż debatujemy nad strukturą zapisów rodzeństwa i nowych uczniów na rok szkolny 2020/2021. W najbliższym czasie podamy więcej informacji. Przypominamy, że przy zapisach pobierany jest depozyt, który po przyjęciu dziecka do szkoły jest odliczany od należnego czesnego. Zaznaczamy, że po zapisie nie będziemy przyjmować reklamacji z tytułu „zmiany wysokości czesnego”. Prosimy przed zapisami dokładnie zapoznać się z powyższą tabelą.

Z poważaniem

Rada Powierników