Przerwa świąteczna Wielkanoc 2020r.

Szanowni Państwo!

Pomimo braku zajęć w szkole, Rada Powierników nadal spotyka się korzystając z  wideokonferencji.

W chwili obecnej nie wiemy, kiedy lekcje zostaną wznowione. Zapewniamy, że będziemy na biężąco informować o wszelkich zmianach. Gdy dowiemy się, kiedy szkoła zostanie ponownie otwarta, skontaktujemy się z Państwem w sprawie czesnego wpłaconego w tym roku szkolnym, tj. 2019 – 2020.

We wtorek, 14 kwietnia, kierownik szkoły Danuta Antonik skontaktuje się ze szkołami, w których uczniowie zostali zapisani na egzaminy na poziomie A level i GCSE. Nauczyciele prowadzący ww. klasy Monika Kopańska-Pruszko i Agnieszka Herba, są gotowe do przedstawienia ocen, jak tylko szkoły o to poproszą.

Rodzice, którzy chcą zarejestrować rodzeństwo uczniów już uczęszczających do naszej szkoły, na rok szkolny 2020–2021, będą mogli to zrobić elektronicznie w maju. Instrukcje będą podane pod koniec kwietnia. Termin zapisów dla nowych uczniów będzie zależny od sytuacji związanej z aktualną sytuacją i zakazem swobodnego poruszania się.

Z okazji nadchodzących świąt życzymy radosnych i zdrowych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, błogosławieństwa Bożego, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

Z poważaniem

Rada Powierników