Kurs pierwszej pomocy

Szanowni Państwo i Opiekunowie,

Z wielka przyjemnością informujemy, że 7-go lutego, 12 wolontariuszy z naszej szkoły z powodzeniem zaliczyło kurs pierwszej pomocy 'Emergency Paediatric First Aid – QA Level 3′.

Kurs został organizowany przez Radę Powierników szkoły w ramach części programowej podnoszenia standardów szkolnych. Wykładowcy z 'Response-First Training Centre’ w Salford Quays – www.response-first.co.uk fachowo przygotowali naszych wolontariuszy w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym.

Nowo wykwalifikowani wolontariusze, którymi składamy serdeczne gratulacje, to –

Lukasz Adamski, Danuta Antonik, Edyta Baranek, Agnieszka Domańska, Marcin Hagedorn, Agnieszka Herba, Agnieszka Hoffman-Borkowicz, Tomasz Kasiński, Grażyna Kolodziejek-Shitta, Monika Kopańska-Pruszko, Agata Majchrowski, Magda Ziarkowska.

Rada Powierników

Dear Parents and Guardians,

We are very pleased to inform you, that on 7th February, as part of the Board of Trustees’ programme of raising the operational standards of the school, 12 of our volunteer staff successfully qualified as First Aiders in 'Emergency Paediatric First Aid – QA Level 3′. This is a nationally recognised course and was undertaken in partnership with Response-First Training Centre in Salford Quays – www.response-first.co.uk

The newly-qualified members of staff are –

Lukasz Adamski, Danuta Antonik, Edyta Baranek, Agnieszka Domanska, Marcin Hagedorn, Agnieszka Herba, Agnieszka Hoffman-Borkowicz, Tomasz Kasinski, Grazyna Kolodziejek-Shitta, Monika Kopanska-Pruszko, Agata Majchrowski, Magda Ziarkowska.

Congratulations to all!

The Board of Trustees