Komunikat Kierownika

Szanowni Państwo

Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy potwierdzenie Złotej Oceny Jakości na kolejne dwa lata. To jest zasługa nie tylko Rady, Grona Pedagogicznego, uczniów ale także Państwa. Chciałabym podziękować wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania szkoły. Proszę o dalszą bieżącą pomoc.

Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować reżyserkom wspaniałych Jasełek, Siostrze Bernadecie, pani Agnieszce Rutkowskiej i pani Edycie Baranek oraz naszym aktorom i rodzicom. Pani Agacie Majchrowskiej za przepiękne dekoracje, p Pawłowi i Markowi oraz zespołowi za prowadzenie śpiewu kolęd, a p. Marcie Błyszczyk z Gronem i rodzicami w kawiarence rodziców.

30 stycznia w Konsulacie odbyła się wielka uroczystość upamiętniająca Generała Sosabowskiego i jego spadochroniarzy z okazji 75 rocznicy szkolenia Pierwszej Polskiej Samodzielnej Brygady Spadochronowej w Manchester Ringway . Mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole grupę rekonstrukcyjną w bojowych mundurach polskich spadochroniarzy. Uczniowie byli zachwyceni mogąc zobaczyć żołnierzy i dowiedzieć się o ich mundurach i broni. Dziękuje pani Kowalskiej za bardzo ciekawą prezentację o generale Sosabowskim i jego żołnierzach. Doskonała lekcja żywej historii.

Bardzo serdecznie dziękujemy Konsulowi Generalnemu RP, panu Łukaszowi Lutostańskiemu za organizację wizyty, tak aby nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o generale Sosabowskim i jego żołnierzach.

W sobotę 13 lutego rozpoczynamy zimowe ferie. Sobota 20 lutego jest wolna. Wracamy do szkoły 27 lutego. Po apelu zapraszamy rodziców na wywiadówkę. Wszyscy uczniowie otrzymają Podsumowanie Postępów. Bardzo proszę zapoznać się z ocenami i uwagami.

Z poważaniem

Danuta Anna Antonik

Kierownik