Szkolna wywiadówka i ferie zimowe – komunikat kierownika szkoły

Szanowni Państwo

W sobotę 19 lutego każdy uczeń od klasy 2 szkoły podstawowej do II licealnej otrzyma podsumowanie postępów.

W sobotę 26 lutego i 5 marca, odbędzie się zdalna wywiadówka (platform Microsoft Teams). Nauczyciele wyślą Państwu wiadomość z instrukcją, w jaki sposób można umówić się na spotkanie.

W tym roku nie możemy zorganizować balu karnawałowego, ale w sobotę 19 lutego zachęcamy, aby uczniowie przebrali się w ciekawe stroje, bo odbędzie się karnawał w szkole: sobota ostatkowa. Uprzejmie prosimy każdą rodzinę o przyniesienie do szkoły butelki na Tombolę, która będzie jedną z atrakcji tegorocznego Kaziuka. Kaziuk (wileński bazar) odbędzie się w niedzielę 13 marca w Sali parafialnej Rodzice mogą zaliczyć jeden dyżur pomagając w tej głównej akcji zarobkowej naszej szkoły.

Przypominam, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów jeżeli Państwo życzą sobie aby dziecko odbierała inna osoba dorosła, należy koniecznie wypełnić upoważnienie i oddać nauczycielowi. Wydruk można odebrać w recepcji.

W sobotę 26 lutego rozpoczynamy ferie zimowe (wolna sobota). Wracamy do szkoły w sobotę 5 marca.

Życzę udanych ferii.

Z poważaniem
Kierownik szkoły
Danuta Antonik