Ważne wiadomości maj 2020r.

Szanowni Państwo

Przez ostatnie kilka tygodni byłam w kontakcie ze szkołami, w których Państwa dzieci miały zdawać egzaminy. Szkoły czekały na wyniki rozmów i bardzo się cieszę, że po konsultacji, Ofcal zadecydował, że wszyscy uczniowie mogą otrzymać przewidywane oceny. Przekazałam te oceny szkołom, które o to poprosiły.

W ramach uzgodnienia z Ofcal, szkoły mogą poprosić o ewidencję pracy uczniów uzasadniającą wystawione oceny. W przypadku braku takiej ewidencji oceny nie zostaną zatwierdzone. W takim przypadku możliwe, że uczniowie przystąpią do egzaminu w sierpniu, o ile ich szkoła jest do tego przygotowana.

W związku z powyższym nauczycielki klas IV gimnazjum (Agnieszka Herba) i II liceum (Monika Kopańska-Pruszko) proszą o nawiązanie kontaktu w celu przygotowania się do ww. sytuacji. Jeżeli nauczyciele poproszą Państwa o wysłanie skanów pracy (lub innych potrzebnych informacji), proszę tego nie zignorować, gdyż może to oznaczać pominięcie Państwa dziecka przy wystawianiu ocen.

Wiadomość o zapisach na rok szkolny 2020/2021.

Z powodu zaistniałej sytuacji, zmuszeni jesteśmy do odwołania wstrzymać zapisy na nowy rok szkolny. Dotyczy to zarówno zapisów rodzeństwa, które miały się odbyć w maju jak i regularnych zapisów, które zawsze odbywaly się w sali parafialnej.

Z poważaniem

Rada Powierników