Wycieczka do Laxton Hall 22.06.2019

Wycieczka do Laxton Hall 22-go czerwca

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami –

WYJAZD:  Zbiórka o 7.00 na parkingu przy polskim kościele M14 4QB.

Wyjazd punktualnie o godz. 7.30.  Każdy autokar ma toaletę, wiec nie będzie żadnych przystanków.

Przyjazd do Laxton około godz. 10:15.

ODJAZD:  Wracamy do autokaru o godz. 17.00

Odjazd punktualnie o godz. 17.30

Wracamy do Manchesteru około godz. 20.30

Jedziemy i wracamy z Laxton Hall tym samym autokarem.

W zależności od pogody, przypominamy o zabraniu ochrony przeciwsłonecznej lub okryć przeciwdeszczowych.

Prosimy aby uczniowie nie zabierali ze sobą wartościowych rzeczy (np. drogiego sprzętu elektronicznego).

W Laxton Hall przez cały dzień będzie można kupować posiłki z grilla oraz ciasta i słodycze w kawiarniach.

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i wszyscy wrócimy pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Regulamin Wesołego Dnia Dziecka Laxton Hall 2015

Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników na terenie Laxton Hall obowiązuje zakaz:

• Picia alkoholu
  • Zażywania narkotyków
  • Palenia własnego BBQ’s
  • Palenia papierosów

Wszyscy dbamy o porządek terenu i zachowujemy się kulturalnie. Dbamy o swoje rzeczy oraz o bezpieczeństwo innych uczestników. Organizatorzy mają prawo usunięcia gości, którzy nie podporządkowują się powyższemu regulaminowi.

z wyrazami szacunku

Danuta Antonik