Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Rozpoczęcie roku szkolnego zgromadziło prawie całą społeczność naszej szkoły najpierw na Mszy św. a potem na uroczystości w sali parafialnej. Bardzo miło było powitać wszystkich po przerwie wakacyjnej, jak również serdecznie przyjąć nowych uczniów i ich rodziców.

Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez naszych uczniów, p. Jan Rapacz – Przewodniczący Rady Powierników praz p. Danuta Antonik – Kierownik szkoły, nakreslili główne plany dydaktyczne dotyczące działalności szkoły w nowym roku. Dużo miejsca poświęcono rozwojowi szkoły oraz organizacji w nowej placówce – Loreto High School.
Uczniowie i rodzice mieli okazję poznać pedagogów przydzielonych do prowadzenia poszczególnych klas. Wyraźnie można było odczuć w sali radość i podekscytowanie płynące z ciekawości nowej wiedzy, nowych przyjaciół, nowych horyzontów do odkrycia, a co utrwaliły zdjęcia, które można zobaczyć w galerii.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, pedagogom i pozostałym wolontariuszom wspaniałego i pełnego sukcesów roku. Do zobaczenia w szkole!
Marta Błyszczyk