Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Drodzy Rodzice / Opiekunowie

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Stanisława Kostki w Manchester ma zaszczyt powitać wszystkich w  roku szkolnym 2015/2016.

Informujemy, że  rok szkolny rozpocznie się 12-go września Mszą św. w polskim kościele w Manchesterze 196 Lloyd Street North M14 4QB o godz. 10.00 Po mszy, w sali parafialnej przy polskim kościele, odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego oraz przekazanie wszystkich ważnych informacji dotyczących nowej siedziby szkoły.

Zajęcia szkolne rozpoczniemy dnia 19-go września o godzinie 9.00 apelem szkolnym  w Loreto High School Chorlton przy Nell Lane, Chorlton, Manchester, Lancashire M21 7SW
Bardzo prosimy o punktualne przybycie na apel.

Ważna informacja dla rodziców dzieci z klas przedszkolnych.
Nauczycielka p. Iga Rutkowska bardzo prosi aby na pierwsze zajęcia w szkole, tj. w dniu 19-go września rodzice/opiekunowie przynieśli zdjęcie dziecka (format zdjęcia paszportowego).

Z poważaniem,
Rada Powierników