WYNIKI KONKURSU PMS „…I JA CHCĘ CI OPOWIEDZIEĆ O POLSCE”

Kilka miesięcy temu Polska Macierz Szkolna w Londynie ogłosiła miedzy szkolny konkurs „…i ja chcę Ci opowiedzieć o Polsce”. Celowo ustalono dość szeroki temat, aby pozwolić uczestnikom na dowolną formę pracy: artystyczną, literacką, plastyczną, fotograficzną. Do Macierzy nadesłano 180 prac z 16 Polskich Szkół Przedmiotów Ojczystych.
Uczestnicy konkursu podzieleni byli na trzy grupy wiekowe: do 8 lat, od 9-12 lat i od
13 +.
W drugiej grupie wiekowej, w której wpłynęło najwięcej prac pierwszą nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły Krzysio Skierniewski z I klasy gimnazjalnej.

W trzeciej grupie 13 + pierwszą nagrodę otrzymała Magda Skierniewska z klasy IV- gimnazjalnej, drugie miejsce Julia Makojnik – z klasy II licealnej – obie uczennice również z naszej szkoły.

Jest to wielki sukces szkoły. Nagrodzonym uczniom należą się zasłużone gratulacje.