KOMUNIKAT KoRoNy

Drodzy Rodzice,

W imieniu Koła Rodziców i Nauczycieli (KoRoNa) Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. św. Stanisława Kostki serdecznie zapraszam wszystkich na „Kaziuka”, tradycyjny Jarmark Wileński, w niedzielę 7-go marca w sali parafialnej od 11:00 do 14:00.

Przewidujemy wiele atrakcji m.in. zajęcia dla dzieci, loteria, a do nabycia – zakąski na gorąco, ciasta, płyty, książki, zabawki, bibeloty.

Wszelkie dary towaru (w dobrym stanie) na powyższe stragany oraz ciast domowego wypieku, są mile widziane i będą przyjmowane w administracji szkoly w St Bede’s College w sobotę 27-go lutego i 6-go marca albo przez reprezentantów szkoły w kazdą niedzielę do 7-go marca w sali parafialnej.
Uwaga! Nie przymujemy używanych ubrań, butów, itp.

Prosimy rownież chętnych do współpracy w przygotowaniu imprezy o przybycie w sobotę rano 6-go marca do sali parafialnej, a do prowadzenia stoisk i pomocy w kuchni w niedzielę 7-go marca.

Cały dochód z tej imprezy jest przekazany na utrzymanie szkoły naszych dzieci – „Kaziuk” jest najważniejszą imprezą z całego roku wspomagającą szkołę finansowo, więc serdecznie zapraszamy do miłej współpracy.

W tę sobotę, 13-go lutego o godz. 12:00, odbędzie się krótkie zebranie KoRoNy w pokoju R14.
Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,