Zapisy na rok szkolny 2024/2025.

Szanowni państwo,

Otworzyliśmy zapisy na rok szkolny 2024/2025 dla wszystkich chętnych.
Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym znajdują się w linku poniżej.

Prosimy o uważne zapoznanie się ze wszystkimi zamieszczonymi informacjami (opłaty, regulamin itp.).
Zdajemy sobie sprawę, że jest tam bardzo dużo informacji do przeczytania ale bez zapoznania się z nimi, istnieje duża szansa na nieprawidłowe wypełnienie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że ze względu na ogromne zainteresowanie naszą szkołą, pracownicy administracji mogą nie mieć czasu sprawdzania i weryfikowania aplikacji z błędami (informujemy o tym w formularzu). Również ważne jest używanie polskich znaków. Są one dostępne na wszystkich urządzeniach zarówno mobilnych czy komputerach (prosimy o skorzystanie z Google lub AI). Jest to ważne gdyż wymowa nazwisk np. z ą czy a jest dość odmienna co może prowadzić do nieścisłości. To samo dotyczy również języka aplikacji. Domyślnie większość z państwa ma swoje urządzenie ustawione na język angielski więc i formularz może się wyświetlić po angielsku. Można to łatwo zmienić u góry strony i przełączyć na język polski. Bez względu na wybrany język prosimy o wypełnienie aplikacji po polsku. Ułatwi to uniknięcia pomyłek szczególnie w przypadku uwag medycznych czy edukacyjnych.

Zapisy jak w ubiegłym roku potrwają cały rok więc o przyjęciu do szkoły decydują:
– posiadanie rodzeństwa już uczęszczającego do naszej szkoły
– data potwierdzenia aplikacji (email)

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy do szkoły i regulamin – Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Manchesterze (polskaszkolamanchester.org)