Awaryjne odwołanie zajęć w sobotę 29/01/2022

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, nie odbędą się zajęcia w Polskiej Szkole zaplanowane na 29 stycznia 2022r.
Osoba zatrudniona przez Loreto, która jest odpowiedzialna za budynek szkolny, będzie nieobecna z powodu zarażenia się Covidem-19. Dyrekcja Loreto z przykrością poinformowała nas dzisiaj po południu, że nie jest w stanie zapewnić zastępstwa.
UWAGA: Uczniowie klas egzaminacyjnych proszeni są o sprawdzenie swoich emaili i aplikacji Teams w sobotę przed godziną 9 w celu sprawdzenia rozkładu zajęć z języka polskiego i historii.
Aktualnie nie jesteśmy pewni jak będą wyglądać zajęcia w przyszłym tygodniu więc o wszelakich zmianach będziemy państwa informować na bieżąco.