Powrót do szkoły rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo

Na spotkaniu z Dyrekcją Loreto w kocu dowiedzieliśmy się, że wreszcie w nowy roku szkolnym, będziemy mogli powrócić do nauki stacjonarnej.

Loreto rozpoczęło duży projekt budowlany mający na celu utworzenie nowego wejścia dla uczniów co jest połączone z gruntownym remontem parteru szkoły. W związku z tym, sale lekcyjne dla najmłodszych są niedostępne a aktualne prace uniemożliwiają skorzystanie z innych pomieszczeń.

Z góry dziękuje za zrozumienie i stałą współpracę we wspieraniu swoich dzieci, które będą musiały kontynuować pracę zdalną.

W związku z powyższym nadal planujemy zakończenie roku szkolnego w innym miejscu i/lub formie o czym poinformujemy Państwa najszybciej jak to będzie możliwe.

W kwestii rozpoczęcia roku szkolnego 2021 – 2022, ta uroczystość została zaplanowana na 18 września w Loreto i o ile nie zostaną wznowione ograniczenia z powodu pandemii, zakładamy, że nowy rok szkolny w Loreto będzie przebiegał normalnie.

Od 26 maja rozpoczynamy zapisy rodzeństwa. Dotyczy to tylko rodziców, których dzieci już uczęszczają do naszej szkoły (dotyczy to również rodzin, które zarezerwowały miejsce w szkole z powodu pandemii). Zapisy będziemy przyjmować tylko w formie elektronicznej i wszystkich zainteresowanych poinformujemy o tym za pomocą email i/lub sms.

Uprzejmie proszę rodziców, którzy pragną wypisać swoich dzieci ze szkoły, o wysłanie wiadomości na adres szkolny zapisy@pssm.org.uk, tak aby umożliwić aktualizację listy uczniów w każdej klasie.

Z wyrazami szacunku

Danuta Antonik i Rada Powierników