Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo

W sobotę 19 grudnia rozpoczęliśmy ferie świąteczne. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za współpracę w umożliwieniu nauki zdalnej dla Państwa dzieci.

Na terenie całej Wielkiej Brytanii nastąpił ogromny wzrost liczby zakażeń wśród uczniów powyżej lat 11. Po feriach świątecznych w wielu szkołach będzie rozłożony powrót i nauka hybrydowa, aby umożliwić szkołom przygotowanie się do masowego testowania uczniów i pracowników.

Sytuacja jest bardzo poważna i istotne jest, aby nastąpił bardzo znaczący spadek liczby zakażeń.  Dlatego  9 styczniu 2021 ponownie rozpoczniemy zajęcia zdalne. Według rozpiski na stronie szkolnej i w kalendarzu przypada sobota D.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o jakikolwiek zmianach. Otrzymaliśmy zapewnienie, że gdy tylko wskaźniki infekcji znacznie spadną, będziemy mogli wznowić naukę stacjonarną.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzę radosnych i zdrowych Świąt w rodzinnym
gronie oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2021.

Z wyrażami szacunku,

Danuta Antonik i  Rada Powierników