Nabór nowych uczniów na rok szkolny 2019/2020 i REKRUTACJA nauczycieli i asystentów!

Komunikat Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. św Stanisława Kostki w Manchester

1. Nabór uczniów na rok szkolny 2019 – 2020

Zapisy odbędą się w niedzielę 30 czerwca i 7 lipca od godziny 11.00 do 13.30 w Sali parafialnej przy polskim kościele Miłosierdzia Bożego w Manchester 196 Lloyd Street North M14 4QB. W celu zapisania dziecka należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz jeżeli będzie miejsce na liście głównej uiścić opłatę 50 funtów, jest to tzw. gwarancja miejsca, która w późniejszym terminie zostanie odliczona od czesnego.

Dla Państwa, którzy wolą wypełnić formularz w domu, można go pobrać stąd FORMULARZ REJESTRACYJNY 2019/2020 i przynieść na zapisy.

1. Rekrutacja nauczycieli i asystentów

Nasza szkoła jest szkołą sobotnią, prowadzącą zajęcia przez 4 godziny przez 36 soboty w roku.

Pilnie poszukujemy

• Nauczycieli do prowadzenia klas gimnazjalnych i podstawowych. Wymagane wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne (polskie lub angielskie).
  • Asystentów do pomocy w klasach przedszkolnych i podstawowych 1-4. Wymagana dobra znajomość języka polskiego, wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne mile widziane.

Zgłoszenie wraz z CV proszę kierować na adres szkolny: szkoł[email protected].

aktualizacja 29/06/2019