Komunikat Kierowniczki

Drodzy Rodzice

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili  się do sukcesu tegorocznej Akademii 3 maja.

Wesoły Polskiego Dzień Dziecka w Laxton Hall

przypada w tym roku 20 czerwca. Plan dnia podobnie jak w poprzednich latach:

konkursy – muzyczny, recytatorski, kucharski i artystyczny; drużynowe zawody piłki nożnej, siatkówki, netball, i dwóch ogni. zjeżdżalnie, kucyki, BBQs, kawiarnie itd.

• Dzieci od przedszkola do klasy 4 musza jechać z opiekunem.
  • Zamówiliśmy trzy autokary. Uczniowie 9 maja otrzymają formularze zgłoszeniowe. Wypełnione formularze wraz z oplata za wycieczkę należy przekazać Administracji. Termin zgłoszeń do 6 czerwca.
  • Dzieci których opiekunowie/rodzice wpłacili czesne za cały rok szkolny, jednorazowo w terminie, jadą na wycieczkę do Laxton Hall bez dodatkowych opłat ale mimo to muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać Administracji.
  • Koszt wyjazdu dzieci £5.00 – dorosli £10.00

Egzaminy z języka polskiego  AS

(pierwsza chęść dużej matury) odbędzie się,1 czerwca  A2 (druga część dużej matury) 8 czerwca. Egzaminy będą zdawali uczniowie z klas licealnych. GCSE( mała matura) odbędzie sie w dniach 11 i 16 czerwca do której przystąpią uczniowie z klasy IV gimnazyjalnej.

Warsztaty muzyczne

W sobotę 9 maja będziemy gościć w naszej szkole pana Marcina Dominika Głuch który, po raz kolejny, przeprowadzi warsztaty muzyczne dla uczniów od klasy 4 podstawowej do II licealnej.

30 maja wolna sobota. Wracamy do szkoły w sobotę 6 czerwca.

Danka Antonik