KOMUNIKAT KoRoNy

Szanowni Państwo!
W imieniu Koła Rodziców i Nauczycieli, witam wszystkich serdecznie w nowym roku szkolnym. Mam nadzieję że będzie on owocny i szczęśliwy dla wszystkich związanych z życiem szkoły.

Organizacja Szkoły

Szkołą zarządza Rada Opiekuńcza. Rada zajmuje się sprawami niezbędnymi dla funkcjonowania szkoły. W skład Rady Opiekuńczej wchodzą: przewodniczący, wiceprzewodniczący, kierownik szkoły, skarbnik, proboszcz naszej parafii, prezes organizacji kombatantów, przedstawiciel nauczycieli oraz przedstawiciele rodziców.

Wszyscy nauczyciele oraz rodzice automatycznie są członkami Koła Rodziców i Nauczycieli KoRoNa. Głównym zadaniem KoRoNy jest aktywne wspieranie prowadzenia szkoły jak również pozyskiwanie dodatkowych funduszy na potrzeby szkoły. Aktywna KoRoNa jest fundamentem szkoły.

Uprzejmie informuję że dnia 18-go września o 9.30 w auli szkoły odbędzie się zebranie informacyjne KoRoNy na które serdecznie zapraszam. Na zebraniu bedą mogli państwo dowiedzieć się o podstawowych działaniach i obowiązkach KoRoNy oraz włączyć do współpracy!

Wszystko co robimy jest dla dobra naszych dzieci, więc apeluję do Państwa o entuzjastyczne zaangażowanie się w życie naszej Polskiej Szkoły.

Z poważaniem,

Jan Grzywiński