KOMUNIKAT KIEROWNIKA POLSKIEJ SZKOLY PRZEDMIOTOW OJCZYSTYCH

Z okazji rozpoczętego Nowego 2010 Roku pragnę złożyć Państwu najlepsze życzenia zdrowia oraz w wszelkiej pomyślności.

Zarządowi Koła Rodziców i Nauczycieli dziękuję za przygotowanie „Mikołaja”. Przez kolejne soboty będzie możliwość nabycia pamiątkowego zdjęcia klasowego z Mikołajem. Cena zdjęcia wynosi £1.50.

Za tydzień, w sobotę 23-go stycznia zajęcia lekcyjne w przedszkolu oraz w klasach 1-6 będą odbywały się w Sali parafialnej. W tym dniu zostanie przeprowadzona także generalna próba na Jasełka. Zajęcia będą trwały jak w każdą sobotę do godz. 12.45. Bardzo proszę o dopilnowanie, aby dzieci nauczyły się swoich ról na pamięć. Ze względu na generalną próbę proszę również o obecność dziecka w szkole w następną sobotę.

Nasze tradycyjne Jasełka odbędą się w Polskim Kościele, w niedzielę 24.01. o godz.16.00, na które w imieniu wykonawców serdecznie wszystkich Państwa zapraszam. Proszę również o przywiezienie dzieci w tym dniu do Sali parafialnej na godz. 15.30.

24.01.2010 o godz. 12.00 jest nasza miesięczna Msza szkolna. Liturgię do Mszy przygotowują klasy II-gimn pani Moniki Kopańskiej – Pruszko oraz klasa I-gimn. pani Danki Antonik. Rodziców uczniów tych klas proszę o dyżur przy sprzedaży kawy po dwóch Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00.

W niedzielę 31.01 w Sali parafialnej organizowana jest przez parafię z udziałem szkoły zabawa karnawałowa dla dzieci, na którą również zapraszam wszystkich Państwa ze swoimi dziećmi.

Rozpoczął się nowy semestr szkolny. Uprzejmie proszę o dokonywanie wpłat czesnego w najbliższe dwie soboty. Za jedno dziecko £65.00, za dwoje lub więcej £95.00.

Informuję, że parking szkolny przeznaczony jest wyłącznie dla nauczycieli, pracowników administracji, a także dla dorosłych uczniów naszej szkoły. Proszę zatem o parkowanie samochodów na Wellington Road.

Od 28.11 wznowiła swoją działalność szkolna biblioteka, którą prowadzi pan Tomek Kasiński. W zbiorach bibliotecznych jest także zestaw ciekawych, nowych polskich filmów.

Od kilku tygodni w naszej szkole prowadzone są lekcje języka angielskiego. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Administracją.

Informuję państwa, że wywiadówka szkolna odbędzie się w sobotę 13-go marca. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani w następnym komunikacie.

Barbara Goodwin
Kierownik szkoły