Święta wielkanocne 2023 r.

Szanowni Państwo

W sobotę 1 kwietnia zakończyliśmy drugi semestr szkolny w St Paul’s. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy pomagali wspierając szkołę i zapewnili jej sprawne funkcjonowanie.

Nadal potrzebujemy dodatkowych wolontariuszy w stołówce. Również potrzebna jest pomoc rodziców w niedzielę, podczas kawiarenki rodziców. Następna kawiarenka w niedzielę 7 maja po obu Mszach św. Na ten dyżur można się zapisywać w recepcji. Ciasta domowego wypieku są mile widziane.

Co roku szkoła bierze udział w Konkursie Ortograficznym Szkół Polonijnych w Północnej Anglii o Złote Pióro Konsula Generalnego RP w Manchesterze. 18 marca odbył się etap szkolny organizowany przez panie Agnieszkę Hoffman Borkowicz i Joannę Jóźwiak. Gratuluję laureatom Mateuszowi i Szymonowi Staszakom w grupie starszej, i Jakubowi Wieczorkowi i Victorii Wojciechowskiej w grupie młodszej, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie międzyszkolnym w sobotę 22 kwietnia. Życzę powodzenia.

Po feriach panie Agnieszka Staszak i Justyna Bielec zorganizują Akademię z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Akademia odbędzie się 7 maja o godzinie 13:30 w Sali Parafialnej. Proszę zarezerwować czas, abyśmy mogli wspólnie świętować tę doniosłą uroczystość.

Poszukujemy asystentów wolontariuszy do pomocy w klasach przedszkolnych. Wymagana dobra znajomość języka polskiego, wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne mile widziane. Zgłoszenia wraz z CV i danymi dwóch osób, które mogą udzielić referencji, proszę wysyłać do dyrektora: [email protected]

Bardzo proszę o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie przychodzili do szkoły punktualnie na godzinę 8:40. Po godzinie 9:00 wejście do szkoły tylko przez główne wejście.

W sobotę 1 kwietnia rozpoczeliśmy ferię Wielkanocne. Wracamy do szkoły w sobotę 22 kwietnia na godzinię 8:40.

Z wyrazami szacunku
Danuta Antonik
Dyrektor szkoły