Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

15 września Mszą św. i krótką uroczystością w sali parafialnej rozpoczęliśmy 63. już rok nauki w naszej szkole. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrali uczniowie, którzy przygotowali krótką część artystyczną.
Następnie, w imieniu nieobecnej Pani Kierownik Barbary Goodwin, Aleksandra Makojnik z Rady Opiekuńczej szkoły przywitała zebranych, w tym gości honorowych: nowego Konsula Generalnego RP w Manchesterze pana Lukasza Lutostańskiego z małżonką Kamilą, przestawicieli Koła 181 SPK w Manchester – Honorowego Prezesa pana Józefa Królczyka, Prezesa Dr Andrzeja Różyckiego, panią Lolę Oracz, pana Władysława Niezgodę i Dr Marka Wróbla oraz uczniów, nauczycieli i rodziców.
O zabranie głosu został poproszony Pan Konsul, który skorzystał z okazji przedstawienia się zebranym i omówienia swoich planów wobec konsulatu i lokalnej Polonii.
Po przypomnieniu krótkiej historii szkoły,  na scenę został zaproszony zespół „Polonez”, w którym tańczy wielu naszych absolwentów. Członkowie zespołu wciągnęli widzów do wspólnej zabawy, a występ zakończyli żywiołowym krakowiakiem.
Następnie prowadząca przekazała bieżące komunikaty dotyczące organizacji nowego roku szkolnego oraz przedstawiła Przewodniczącego Rady Rodziców i Grono Pedagogiczne, po czym uroczystość zakończono. Zapraszamy do galerii.