W ostatnią sobotę rozpoczęliśmy zajęcia lekcyjne.
W holu szkolnym działa teraz nowa kuchnia, w której można za dobrowolną opłatą nabyć ciepłe napoje – bardzo prosimy o zachowanie porządku i spokojne oczekiwanie na swoją kolej. Do kuchni mają wstęp wyłącznie wolontariusze pracujący w szkole.
Przypominamy o zakazie spożywania posiłków i napojów w części wypoczynkowej holu, wyposażonej w miękkie meble.
Prosimy o oczekiwanie po lekcjach w tej właśnie części na odbiór dzieci, które będą się gromadziły w części jadalnej.
Prosimy również o nie korzystanie ze znajdującego się w jadalni automatu z wodą, który nie jest naszą własnością.W najbliższą sobotę rozpoczniemy pobieranie czesnego, które można wpłacać gotówką lub czekiem w administracji. Szczegóły dotyczące wysokości czesnego można znaleźć na podstronie szkolnej strony internetowej.

Nie znamy jeszcze dokładnej ceny podręczników i ćwiczeń, natomiast chcielibyśmy w tym roku eksperymentalnie spróbować wypożyczania ich za zwrotną na koniec roku szkolnego kaucją – oczywiście w przypadku zachowania dobrego stanu podręcznika. O cenach zostaną Państwo poinformowani niebawem.Z poważaniem,
Rada Opiekuńcza