Wycieczka do Laxton Hall 16.06

Zbiórka 0 6.45 przy sali parafialnej polskiego kościoła 196 Lloyd Street North, Manchester M14 4QB, wyjazd o 7.15.
Powrót przewidujemy ok. godz. 21.00.
W razie konieczności natychmiastowego kontaktu, prosimy dzwonić na szkolny numer komórkowy 0793 466 3173

Przypominamy najważniejsze informacje:

1. ze względu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zabronione jest rozpalanie własnego grilla na terenie imprezy
2. w czasie trwania imprezy można będzie zakupić ciepłe posiłki z grilla oraz ciasta i słodycze w kawiarniach oraz stoiskach, prosimy o zaopatrzenie dzieci w napoje, najlepiej niegazowane i niesłodzone, np. wodę, herbatę
3. przypominamy o zabraniu ochrony przeciwsłonecznej lub okryć przeciwdeszczowych i zapasowego ubrania (w zależności od pogody), które można przechować w bagażnikach autokarów. Będą one otwarte, ale niestrzeżone – prosimy o niepozostawianie tam żadnych cennych przedmiotów ani pieniędzy.

Wszystkim uczestnikom  życzymy dobrej pogody i wspaniałej zabawy – do zobaczenia w sobotę!