Wycieczka do Laxton Hall – ostania szansa na zapisy w sobotę 9 czerwca!!!

Zapraszamy ponownie na wycieczkę do Laxton Hall 16/06/2012 na Wesoły Dzień Polskiego Dziecka.
Zapisy prowadzi administracja szkoły. Mailem rozsyłamy formularz zapisu, program i regulamin.
Podkreślamy, że ze względu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zabronione jest rozpalanie własnego grilla na terenie imprezy.
W Laxton Hall można będzie zakupić ciepłe posiłki z grilla oraz ciasta i słodycze w kawiarniach oraz stoiskach.
Przypominamy o zabraniu ochrony przeciwsłonecznej lub okryć przeciwdeszczowych i zapasowego ubrania, w zależności od pogody.
Można je przechować w bagażnikach autokarów, które są otwarte, ale niestrzeżone, dlatego prosimy o niepozostawianie tam żadnych cennych przedmiotów ani pieniędzy.

Dzieci uczęszczające do szkoły, za które czesne opłacono za rok z góry, jadą za darmo.
Pozostałe dzieci płacą £5, a wszyscy dorośli £10.
Zapraszamy!