Kaziuk Wileński 4 marca 2012 – zebranie Rady Rodziców

25 lutego o godz. 9.20 odbyło się zebranie Rady Rodziców w całości poświęcone organizacji zbliżającego się „Kaziuka”.

Przypominamy – tradycyjny doroczny „Kaziuk”  odbędzie się 4 marca w sali parafialnej w  godzinach 11.00 – 14.00 ( z przerwą podczas mszy św.  12.00-13.00).

W tym roku zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Przede wszystkim zapraszamy do naszej kuchni, w której serwowane będa tradycyjne polskie potrawy (bigos i pierogi) jak również napoje gorące, soki, woda, hot dogi i ciasta. W tym roku po raz pierwszy zapraszamy na Stoisko Wiejskie – co na nim znajdziemy jest na razie tajemnicą.

Nie zabraknie uwielbianej przez większość Gaelic Coffe (przepyszna kawa serwowana z whisky i bitą śmietaną).

Jako główne atrakcje, poza kuchnią , przygotowaliśmy jak co roku loterię fantową i Tombolę. Zapewniam, że w tym roku dzięki wsparciu sponsorów będzie więcej nagród!

Poza wymienionymi wyżej atrakcjami, będzie również  można odwiedzić: stoisko Henri Lloyd, losy dla dzieci, malowanie twarzy, stoiska z zabawkami, książkami, płytami CD i DVD, kącik z bibelotami i gadżetami, stoisko p.Trybuchowskiego z miodem i piernikami, stoiska szkolne z twórczością uczniów, specjalne stoisko na którym będą sprzedawane KAZIUKOWE SERDUSZKA. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych w postaci kącika małego artysty.

Również po raz pierwszy w tym roku serdecznie zapraszamy do Szkolnej Przychodni w której wykwalifikowani lekarze będą mierzyć ciśnienie, cukier, itp. oraz udzielać porad profilaktycznych.

Szczegółowy plan można znależć tutaj >> Kaziuk Plan Stoisk 2012 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – 4 marca 11-14.00, sala Parafii pw. Miłosierdzia Bożego  przy 196 Lloyd Street North   M14 4QB – Manchester