Kaziuk 2016 – podsumowanie

A wszystko zaczęło się zaraz po Nowym Roku, wielotygodniowe przygotowania pochłonęły nas całkowicie. Pomagało naprawdę wiele, bardzo wiele wspaniałych osób, po prostu akcja miała szeroki zasięg… zbieraliśmy butelki, panie mamy robiły wspaniałe pisanki i inne cuda, poszukiwano sponsorów cennych nagród, wykonano cudowne plakaty, a kilkanaście godzin spędziliśmy na radzeniu jak to wszystko ogarnąć i… udało się wszystko szczęśliwie doprowadzić do Kaziuka 2016 !!!

Kaziuk 2016 przeszedł już do historii jako jeden z najwspanialszych Jarmarków Szkolnych – Święto Szkoły, Święto Wiosny, Święto Tradycji, zgromadziło całe rzesze przyjaciół oraz sympatyków szkoły . Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie – łowcy szczęścia polowali na okazje na stanowiskach loteryjnych, wielbiciele rękodzieła mieli trudny wybór bo oferta była przebogata a smakosze polskiej kuchni znajdowali wspaniały wybór dań i słodkości. Rekordowa ilość straganów jarmarkowych została poprowadzona przez trzy pokolenia wolontariuszy szkoły – pomagali uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, rada powierników, a każdy spisał się na medal! Cała sala parafialna była wypełniona gwarem, spotkaniami, ciekawymi rozmowami oraz atmosferą jedności i wspólnego działania – nieoceniony wodzirej nad wszystkim i wszystkimi czuwał. Wspaniałym zwieńczeniem całości było losowanie cennych nagród w loterii fantowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili jarmark i wsparli nasze działania.

Szczególne podziękowania chcę skierować do cudownych rodziców – p.Ela Kraska, p.Kasia Mos, p.Marzena Machał, p. Paweł Dunaj, p.Szymon Zieliński, p. Irek Węgrzyn, p. Paweł Dybel, p. Sławek Morajko, p. Karolina Ratajewska, p. Kasia Budzyńska, p. Jan i Krysia Grzywińscy, p. Jan Rapacz, p. Teresa Hercyk – oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tegorocznego sukcesu Kaziukowego.

Ogromnie jesteśmy też wdzięczni naszym nieocenionym sponsorom:

EuroTravel

Osiedle Polskie