KOMUNIKAT KIEROWNIKA POLSKIEJ SZKOŁY PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH

W niedzielę 28-go listopada o godz. 12.00 jest nasza szkolna Msza. Liturgie Słowa przygotowuje klasa I-licealna pani Julity Perlikowskiej. Zachęcam Państwa do pomocy przy sprzedaży kawy po Mszach św. po godz. 10.00 i 12.00.

Również w niedzielę, 28.11.2010 po Mszy św., w Sali parafialnej odbędzie się konkurs pieśni patriotycznych i żołnierskich, w którym wezmą udział uczniowie naszej szkoły. Do konkursu zgłosiło się 6 klas oraz kilkunastu uczniów od klasy 1-szej podstawowej do I-licealnej. Serdecznie Państwa zapraszam do udziału zarówno w szkolnej Mszy jak i w konkursie. Będzie również możliwość zakupienia pięknie wydanej płytki CD z piosenkami patriotycznymi i wojskowymi w wykonaniu dziecięcego zespołu „Serduszka” ze Szczecina.

W sobotę 4-go grudnia szkołę odwiedzi św. Mikołaj, który spotka się z uczniami każdej klasy i obdarzy ich prezentami.

W sobotę, 4-go grudnia uczniowie do klasy 6-tej włącznie otrzymają role na Jasełka, które odbędą się w polskim kościele 23-go stycznia 2011 r. po Mszy św. o godz. 12.00. Jasełka przygotowuje w tym roku szkolnym pani Wioletta Jackiewicz, nauczycielka klasy 4-tej. Wszelkie pytania związane z Jasełkami proszę kierować do pani Wioletty.
Już teraz serdecznie Państwa zapraszam na nasze tradycyjne Jasełka.

Prezes Koła Rodziców i Nauczycieli pan Jan Grzywiński zaprasza wszystkich rodziców uczniów zapisanych do naszej szkoły, na Walne Zebranie, które odbędzie się w niedzielę 5-go grudnia w Sali parafialnej o godz. 15.00. Walne Zebranie jest okazją do oceny pracy KoRoNy w ostatnim roku oraz zgłoszenia pomysłów i praktycznej pomocy w prowadzeniu szkoły.

Spowiedź Adwentowa dla uczniów naszej szkoły odbędzie się 18-go grudnia w kaplicy St. Bede’s College.

W soboty: 25.12, 1.01 oraz 8.01 nie będzie zajęć szkolnych (przerwa Bożo-Narodzeniowa). Do szkoły wracają uczniowie w sobotę 15.01.2011.

Pragnę serdecznie podziękować Państwu za punktualne przywożenie dzieci do szkoły oraz za wysoką frekwencję.

Barbara Goodwin

Kierownik szkoły