WYJAZD DO LAXTON HALL – ZBIÓRKA 6:45!

W sobotę 26.06.2010, z parkingu przy polskim kościele, PUNKTUALNIE o godz. 7.00 rano, wyjeżdżamy na wycieczkę do Laxton Hall. Bardzo proszę o przywiezienie dzieci już na godz. 6.45. Powrót zaplanowany jest na godz. 21.00. Jeżeli wcześniej wrócimy, zostaniecie Państwo o tym poinformowani.
W dniu 26.06.2010 szkoła będzie nieczynna.

Proszę zaopatrzyć dzieci w drugie śniadanie, picie oraz, na wypadek deszczu, zmianę ubrania, obuwia, nieprzemakalną kurtkę/ płaszcz etc.

Na terenie Laxton Hall będą stoiska z jedzeniem: bigos, kiełbaski, hot-dogi,ciasto.
Wszyscy uczestnicy wycieczki będą otoczeni opieką medyczną.
Mam nadzieję, że pogoda dopisze a dzieci wrócą jak zwykle zadowolone i pełne wrażeń.

W sobotę 26-go czerwca Supplementary Schools Network organizuje po raz kolejny dla szkół mniejszości narodowych Achievement Day. Uroczystość odbędzie się w Whitworth Hall, University of Manchester, Burlington Street. Każdej szkole będą przyznane dyplomy dla wyróżniającego się ucznia i nauczyciela. Odbędą się również występy w wykonaniu uczniów oraz degustacja potraw.

niedzielę 27-go czerwca o godz. 12.00 przypada nasza miesięczna Msza szkolna. Liturgię słowa przygotowują przedszkole pani Igi Rutkowskiej i klasa pierwsza pani Karoliny Przybylak. Zachęcam Rodziców do dyżurowania przy sprzedaży kawy po dwóch Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00.

W sobotę 10-go lipca uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczniemy Mszą św. w polskim kościele o godz. 9.30.
O 10.30 po krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów zostaną wręczone nagrody i świadectwa. Zapraszam serdecznie wszystkich Rodziców i sympatyków naszej szkoły.

Nowy rok szkolny 2010/2011 rozpocznie się w sobotę 11-go września. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo na początku września pocztą elektroniczną.

Zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej www.polishschool.org.uk, na której regularnie zamieszczamy wszystkie szkolne komunikaty.

W imieniu Rady Opiekuńczej, Grona Nauczycielskiego i Administracji pragnę serdecznie podziękować za współpracę i wszelką pomoc.
Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się we wrześniu, w nowym roku szkolnym 2010/2011.
Życzę Państwu miłych i szczęśliwych wakacji.

Barbara Goodwin

Kierownik szkoły