Komunikat Kierownika

Drodzy Rodzice!

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przeczynili  się do sukcesu tegorocznej Akademii 3 maja.
  2. Wesoły Dzień Polskiego Dziecka w Laxton Hall przypada w tym roku 21 czerwca. Układ dnia będzie podobny do poprzednich lat: konkursy – muzyczny, recytatorski, kucharski i artystyczny; drużynowe zawody piłki nożnej, siatkówki, netball, i dwóch ogni. Zjeżdżalnie, kucyki, BBQs, kawiarnie itd.
  • Dzieci od przedszkola do klasy 4 włącznie muszą jechać z opiekunem.
  • Zamówiliśmy trzy autokary. Uczniowie 17 maja otrzymali formularze zgłoszeniowe. Wypełnione formularze wraz z opłatą za wycieczke należy przekazać administracji. Termin zgłoszeń do 14 czerwca.
  • Dzieci których opiekunowie/rodzice wpłacili czesne za cały rok szkolny jednorazowo i w terminie, jadą na wycieczkę do Laxton Hall bez dodatkowych opłat, ale muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać administracji.
  • Koszt wyjazdu: uczniowie naszej szkoły £5.00, pozostałe dzieci i dorośli £10.00
  1. UWAGA: w sobotę 7 czerwca apel rozpocznie się o 9.05, a zajęcia kończą się o 12.30. Dziękuję za zrozumienie.
  1. W tym roku egzaminy z języka polskiego AS (pierwsza część dużej matury) odbywają się się 23 maja, A2 (druga część dużej matury) 2 czerwca. Egzaminy będą zdawali uczniowie z klas licealnych. GCSE( mała matura) odbędzie sie w dniach 13 i 17 czerwca, przystąpią do niej uczniowie z klasy IV gimnazjalnej.
  2. 31 maja wolna sobota. Wracamy do szkoły w sobotę 7 czerwca.

Z poważaniem,

Kierownik szkoły