Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

14 września Mszą św. rozpoczęliśmy 64 rok szkolny w historii naszej szkoły. Po mszy uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście przeszli do sali parafialnej, gdzie po wprowadzeniu szkolnego sztandaru odśpiewaliśmy hymn państwowy.
Nowo powołana pani kierownik, Danuta Antonik, powitała przybyłych gości, w tym żonę polskiego konsula w Manchesterze p. Kamilę Lutostańską, przedstawicieli kombatantów oraz nowego katechetę szkolnego ks. Sebastiana Ludwina. Następnie uczniowie przedstawili krótką część artystyczną, po której pani kierownik omówiła organizację roku szkolnego oraz przedstawiła nauczycieli. Na tym zakończyliśmy inaugurację roku szkolnego, zdjęcia z której można oglądać w galerii.