Wycieczka do Laxton Hall 15 czerwca

Uprzejmie przypominamy, że w najbliższą sobotę 8-go czerwca upływa termin zapisów na wycieczkę do Laxton Hall, która odbędzie się 15-go czerwca.
Po tym terminie niestety nie będzie już możliwości wzięcia udziału w tej wspaniałej wycieczce z okazji dnia dziecka.

W Laxton Hall odbywają się liczne zawody i konkursy dla młodszych i starszych uczniów. Dla dorosłych jest to wspaniała okazja na odpoczynek i relaks.
Teren Laxton Hall to olbrzymi park. Są punkty, w których można kupić kawę, herbatę oraz ciasta. Jest też stoisko z potrawami z grilla.

Serdecznie Państwa zapraszamy do administracji naszej szkoły w celu zarejestrowania się i opłacenia biletów.

Poniżej przypominamy garść informacji organizacyjnych:
Imprezę organizuje od kilku lat Polska Macierz Szkolna i Polska Misja Katolicka. Każdy uczeń musi mieć wypełniony formularz. Formularze będą dostępne w
administracji. Uczniowie do klasy 4 włącznie mogą jechać tylko pod opieką rodziców lub opiekuna. Uczniowie, którzy mieli opłacone czesne z góry jadą za darmo. W pozostałych przypadkach uczniowie z naszej szkoły płacą £5.00. Uczniowie dorośli klasy polsko-angielskiej i klas angielskich, rodzice, a także uczniowie spoza szkoły płacą £10.00.

WYJAZD        Zbiórka o 7.00 przy sali parafialnej, wyjazd punktualnie o godzinie 7.30

POWRÓT       Wracamy do autobusu o godzinie 17.00, wyjazd punktualnie o godzinie 17.30, wracamy do sali parafialnej około 21.00

W oknach autobusów będą wywieszone listy uczniów i ich rodziców, którzy podróżują do Laxton Hall w autobusie 1, 2 lub 3. Jedziemy i wracamy z Laxton Hall tym samym autobusem.

Regulamin Wesoły Dzień Polskiego Dziecka Laxton Hall 2013:

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników na terenie Laxton Hall obowiązuje całkowity zakaz

• Picia alkoholu
  • Używania narkotyków
  • Palenia własnego BBQ
  • Palenia papierosów

Wszyscy dbamy o porządek terenu i kulturalne zachowanie. Dbamy o swoje rzeczy oraz bezpieczeństwo uczestników. Organizatorzy mają prawo wydalenia gości, którzy nie podporządkują się powyższemu regulaminowi.

Z poważaniem,
Rada Opiekuńcza