Dzień Polskiego Dziecka w Laxton Hall i Achievement Day 15 czerwca

Wesoły Dzień Dziecka Polskiego w Laxton Hall przypada w tym roku 15 czerwca.
Układ dnia będzie podobny do poprzednich lat: konkursy – muzyczny, recytatorski, kucharski i artystyczny; drużynowe zawody piłki nożnej, siatkówki, netball i dwóch ogni. Wśród atrakcji będą zjeżdżalnie, kucyki, BBQs, kawiarnie itd.
Zamówiliśmy – jak co roku – trzy autokary. Wczoraj uczniowie otrzymali formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu będą mogli przekazać administracji do 18-go maja. Przypominamy, że szkoła pokrywa koszt wycieczki dla dzieci, za które czesne opłacono za cały rok szkolny z góry. Za pozostałe dzieci opłata wynosi £5, a za dorosłych £10. Dzieci do 4 klasy szkoły podstawowej włącznie mogą uczestniczyć w wycieczce wyłącznie pod opieką towarzyszącego im dorosłego.
Szczegółowe informacje w sprawie wycieczki, otrzymacie Państwo w drugiej połowie maja.

Termin wycieczki kolejny raz pokrywa się z Achievement Day – spotkaniem połączonym z prezentacją szkół uzupełniających z Manchesteru. Postanowiliśmy w tym roku nie tylko przygotować stoisko informacyjne, ale również zaprezentować polski taniec narodowy. Dzieci, które zostały wytypowane do grupy tanecznej, otrzymały wczoraj dodatkowy list do rodziców z prośbą o pilną decyzję co do ich uczestnictwa.
Liczymy na Państwa współpracę i mamy nadzieję, że uda nam się przygotować choć 2 pary taneczne.

Rada Opiekuńcza